PROJELER

M.F.K. Makina

Ankara da Kahramankazan saray bölgesinde HAB Uzay ve Havacılık Organize Sanayi Bölgesinin İLK FABRİKASI olup, Fabrika arazisi tek ada yani etrafı tamamen yol ile çevrilidir. Konum olarak HAB Uzay ve Havacılık Organize Sanayi Bölgesi İdari binasının hemen yanında yer almaktadır.

Firmanın mevcutta Bursa Yenişehirdeki fabrikasından sonra 2. Fabrikası olan yapı Ankarada Savunma Sanayi dalında hizmet veren firmanın lokasyon olarak da gücüne güç katmak amacı ile yapılmıştır.

Savunma Sanayi dalında hizmet veren firmanın gerek beyaz yaka gerek mavi yaka tüm personele işlevsel hizmet verecek sosyal ve çalışma alanları oluşturuşmuş ve yapının idari girişi ile mal giriş çıkışları ayrılarak fonksiyonel çözümler oluşturulmuştur. Yapıda gerekli yerlerde vinç yolları ve vinçler yerleştirilerek ağır imalatların taşınmasında kolaylık sağlanmıştır.

Arsa dikdörtgene yakın yapıda olup arazidaki kot farkları idari bina ve fabrika bodrumu olarak değerlendirilmiş olup binanın sağlam zemine oturması sağlanmıştır.

PROJELER

Video Galeri

PROJELER

Fotoğraf Galeri

PROJE BİLGİLERİ
9

İşveren

M.F.K. Makina Freze Kalıp Oto. İml. İnş. Paz. San.ve Tic.Ltd.Şti
9

Yapım Yılı

2018 -2019

9

İdare

HAB Uzay ve Havacılık Organize Sanayi Bölgesi /Ankara
9

Yüklenici

M.F.K. Makina Freze Kalıp Oto. İml. İnş. Paz. San.ve Tic.Ltd.Şti
9

Yapılan Hizmet

Yapının Tüm Proje hizmetleri, Yapının İnşaat Danışmanlığı
9

İnşaat Alanı

8.220 m² kapalı alan fabrika