PROJELER

Mege Teknik Elektronik

Ankara da Kahramankazan saray bölgesinde HAB Uzay ve Havacılık Organize Sanayi Bölgesinde olan HAB’ın ilk fabrikası olan MFK makinenin yanında olup, Fabrika arazisi tek ada yani etrafı tamamen yol ile çevrilidir.

Firmanın mevcutta Ergazidaki fabrikası Firmnın büyümesinden kaynaklığı mevcut yere sığımadığından Ankarada Savunma Sanayi dalında hizmet veren firmanın lokasyon olarak da gücüne güç katmak amacı ile TAİ nin yanında yapılmasına karar verilmiş ve yeni fabrikanın HAB da yapılmıştır.

Savunma Sanayi dalında hizmet veren firmanın gerek beyaz yaka gerek mavi yaka tüm personele işlevsel hizmet verecek sosyal ve çalışma alanları oluşturuşmuş ve yapının idari girişi ile mal giriş çıkışları ayrılarak fonksiyonel çözümler oluşturulmuştur. Yapıda gerekli yerlerde yük asansörü ve galeri bırakılarak ağır imalatların taşınmasında kolaylık sağlanmıştır.

Arsa dikdörtgene yakın yapıda olup arazideki kot farkları idari bina ve fabrika bodrumu olarak değerlendirilmiş olup binanın sağlam zemine oturması sağlanmıştır.

PROJELER

Video Galeri

PROJELER

Fotoğraf Galeri

PROJE BİLGİLERİ
9

İşveren

Mege Teknik Elektronik San. Tic. A.Ş.
9

Yapım Yılı

2019 -2021
9

İdare

HAB Uzay ve Havacılık Organize Sanayi Bölgesi /Ankara
9

Yüklenici

M.F.K. Makina Freze Kalıp Oto. İml. İnş. Paz. San.ve Tic.Ltd.Şti
9

Yapılan Hizmet

Yapının Tüm Proje hizmetleri, Yapının İnşaat Danışmanlığı
9

İnşaat Alanı

15.000 m² kapalı alan fabrika