PROJELER

Pekiş Otomotiv

Ankara da Malıköy de Anadolu Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde yer alan 3 tarafı da yol olan köşe parselde Organize Sanayi Bölgesinin ortasında yer alan Arka ve Önden Parsel girişlerine sahip yapı Hemen Türkcell bilgi işlem binasının yanında yer almaktadır. Firmaya ait 4 adet İşyerinde bulunan tüm imalatlar faklı dükkanlarda iken yapılan çok fonksiyonlu yapı ile tek çatı altında toplanmıştır.

Traktör ve Otomotiv yan sanayisine hizmet veren firmanın gerek beyaz yaka gerek mavi yaka tüm personele işlevsel hizmet verecek sosyal ve çalışma alanları oluşturuşmuş ve yapının idari girişi ile mal giriş çıkışları ayrılarak fonksiyonel çözümler oluşturulmuştur. Yapıda gerekli yerlerde vinç yolları ve vinçler yerleştirilerek ağır imalatların taşınmasında kolaylık sağlanmıştır.

Arsa Dikdörtgen formada ve kısa cepheler arasında kot farkları da kullanılarak trafo binası ve Komprosörün olduğu bina yapıda istinat duvarının ve arka girişin yanında kurgulanarak saklanmış ve Fabrika kütlesinin ortaya çıkmasında engel oluşturmamasına özen gösterilmiştir.

PROJELER

Video Galeri

PROJELER

Fotoğraf Galeri

PROJE BİLGİLERİ
9

İşveren

Pekiş Otomotiv Yedek Parça Makine İmalat San. Ve Tic.Ltd.Şti.
9

Yapım Yılı

2016 -2017

9

İdare

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi /Ankara
9

Yüklenici

Etik Müş. Mimarlık Müh. İnşaat Ltd. Şti.
9

Yapılan Hizmet

Yapının Proje danışmanlığı, Yapının Müteahitliği
9

İnşaat Alanı

10.000 m² kapalı alan